Reklama
Reportáž Sezóna 2022 13. epizoda

Špinavé prádlo se dá vypravit i mimo hotel. Najít prádelnu v Tunisku ale není jednoduchá záležitost

Pepa nám prozradil, jak to na svých cestách dělá, když si potřebuje obléct čisté tričko
Cestování na vlastní měst s sebou přináší mnohé šťastné i nešťastné útrapy, mezi nimi třeba i praní prádla. Pokud neplánujete zastavovat podél řek a prát jako za starých časů, je přímo nutností ještě před cestou zjistit, zda ve vaší cílové destinaci nebo v zemích, přes které pojedete, existují prádelny.

Fotr a jeho tým potřebuje také čisté kousky na sebe, a tak se s hledáním prádelny v Tunisku trochu zapotil, protože taková služba v této zemi není příliš obvyklá. Naštěstí se zadařilo. Prádelny tu však nenajdete pod obvyklým názvem, spíše si do Google vyhledávače zadejte spojení „Pressing“. To, že úspěšně naleznete pobočku prádelny, však nemusí ještě znamenat vítězství. Zdaleka ne všechny totiž budou mít skutečně otevřeno.

Výhodou je, že roztříděné prádlo, podle toho na kolik stupňů se má prát, vám vyperou a zároveň i vyžehlí. Oproti českým prádelnám vás útrata bude stát až směšnou částku. Což potvrdí sám Fotr ve videu, který si nechal vyprat zhruba sto kusů prádla.

Jak dlouho to trvalo, než si Pepa mohl prádlo vyzvednout a kolik ho to nakonec vlastně stálo? Podívejte se na video a dozvíte se to. Další reportáže nejen z Tuniska pak najdete pod rubrikou Epizody.
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Reklama
Fotr na tripu