Reklama
Rady cestovatelům

Když o dovolené vypoví službu vaše auto nebo vaše zdraví, podrží vás cestovní pojištění od Directu

Už tak je to celé stresující, ale nic proti tomu, když vaše auto v půli cesty na dovolenou klekne.
Zdroj: Tiskový servis Direct pojišťovna

Je to jedna z největších nočních můr letních dovolených: auto naložené k prasknutí – děti, tchyně, kočka, dva psi, deset kufrů a plno dalších nezbytností, venku třicet ve stínu a vy s rodinou na cestě k moři. Už tak je to celé velmi stresující, ale pořád to není nic proti tomu, když vaše auto někde v půli cesty mezi domovem a třeba Hvarem klekne.

Ať už míříte na své oblíbené místečko do Chorvatska, nebo se chystáte na cestu kolem světa, cestovní pojištění musíte mít. Ve výše popsané situaci vás totiž zachrání. A když už vybírat cestovko, proč nesáhnout po tom nejlepším? To najdete u Direct pojišťovny

K tvrzení, že cestovní pojištění od Directu je nejlepší na trhu, samozřejmě existují důkazy. Kromě spokojenosti klientů je tu i několik ocenění, mimo jiné třeba opakovaně získané první místo v soutěži Zlatá koruna, a dokonce dvě zlaté v žebříčku Finparáda.

Když jedete do ciziny vlastním autem

Představte si, že by existovalo havarijní pojištění jen na pár dní či týdnů. Jeho sjednání by bylo velmi jednoduché, bez nutnosti prohlídky či focení auta, stačilo by uvést jen platnou SPZ. A přesně takové pojištění v Directu vymysleli. 

Do sjednaného limitu vám zaplatí škody na vašem autě nebo motorce, které vzniknou z některé z těchto příčin: 

  • střet se zvířaty nebo poškození zvířaty, 
  • přírodní nebezpečí,
  • odcizení,
  • vandalismus. 

Pokud tedy nemáte havarijní pojištění celoročně, ale na prázdninovou zahraniční dovolenou byste ho chtěli, tohle pojištění je přesně to pravé pro vás.

Když vám na dovolené auto klekne

Třeba právě na cestě s rodinou do Chorvatska. V takovém případě vám pomůže pojištění asistence vozidla. To Direct od loňska vylepšil o více variant a větší limity. Asistenční službu můžete využít, pokud je vaše auto nepojízdné, třeba kvůli nehodě či nějaké poruše, ale také kvůli zdravotním problémům řidiče, které znemožní pokračovat v cestě.

Zdravotní trable? Žádný problém

Pokud vás na dovolené potkají i další trable, například zdravotní, určitě oceníte pojištění s názvem lékař online. A jestli se váš zdravotní stav zhorší natolik, že budete muset část dovolené strávit v posteli, pomůže vám pojištění zkažené dovolené. Dokonce i pojištění pro ty, kteří na dovolenou vůbec neodjedou, Direct má. Jmenuje se pojištění stornopoplatků.

A to nejlepší na konec

Cestovní pojištění od Directu si sjednáte online i v appce do dvou minut, a teď navíc s 50% slevou. Takže to stihnete třeba když čekáte, připraveni za volantem vyrazit, až si všichni členové rodiny zapnou v autě pásy.

Šťastnou cestu!

Reklama
Fotr na tripu