Reklama
Rady cestovatelům

Na obsahu webového Fotra na tripu se teď může podílet každý čtenář. Fotr spustil rubriku Komunita

O své cestovatelské zážitky a zkušenosti se s Fotrem může podělit kdokoliv. Stačí se zaregistrovat
Zdroj: Klára Vrtalová

Nový web Fotrnatripu.tv se rozjíždí a postupně bude přidávat další zajímavé informace a funkce. Teď nastal jeden z těch zásadnějších okamžiků, protože byla spuštěna rubrika Komunita. Tato rubrika slouží čtenářům, kteří mohou jejím prostřednictvím sdílet své zážitky s Fotrem i s ostatními cestovateli. V rubrice Komunita zkrátka budou vycházet články od čtenářů a diváků Fotra na tripu. Mezi autory webové části populárního seriálu se tak může zařadit každý z vás. 
Zaregistrovat se

Chcete přispívat na web Fotrnatripu.tv?

Zaregistrovat se

Stačí registrace, přihlášení a odeslání článku

Dobrá zpráva na úvod: Za každý zveřejněný článek dostane jeho autor honorář jako poděkování. Právě kvůli tomu je ale potřeba udělat nejdříve registraci, abychom měli k dispozici některé údaje, na jejichž základě bude probíhat komunikace mezi redakcí a autory článků, respektive na základě kterých pak dojde k vyplacení honorářů. Registrace je ovšem velmi jednoduchá a zabere maximálně pár minut. Následně se čtenář/autor přihlásí a v několika málo krocích může své materiály odeslat redakci. Ta je zpracuje a za pár dnů bude čtenářský článek on-line. 

Všechny články budou k dohledání v rubrice Komunita, po zveřejnění ale samozřejmě budou k vidění také na hlavní stránce webu Fotrnatripu.tv. A co je nejdůležitější, články budou formou špendlíků „zapíchnuté“ také v naší mapě, kterou najdete v rubrice Země. Právě tahle mapa je základem celého webu a do budoucna bude sloužit cestovatelům k vyhledávání tipů na zajímavé výlety při plánování jejich cest. Čím více článků, tím více špendlíků a tím více cestovatelských tipů. Chceme spolu s našimi čtenáři doslova procestovat a popsat celý svět. Přidáte se?

Jak na to

Sdílení článků má určitá pravidla. Všechny podrobnosti jsme sepsali v samostatném článku, kde najdete nejen formality, ale také rady a tipy, jak příspěvky do rubriky Komunita psát. Článek najdete na odkazu níže. Abyste ho měli vždy při ruce, dostanete se na něj také přes tlačítko „Pravidla a rady jak psát články“ umístěné v přihlašovacím formuláři. Na stejném místě je dostupné také po přihlášení. 

Druhý důležitý článek popisuje krok za krokem, jak se do systému Fotra články zadávají a jak přesně to celé bude fungovat. Opět máme dobré zprávy. Odeslat článek do naší redakce zabere jen pár minut. Je to velmi jednoduché. Níže článek s postupem posílání materiálů najdete. Stejně jako v předchozím případě, i tento článek budete mít neustále při ruce díky tlačítku „Postup sdílení článků“, které najdete hned u přihlašovacího formuláře a na stejném místě bude dostupné také po přihlášení. 

Cestujte, bavte se a své zážitky si rozhodně nenechávejte pro sebe. Moc se na vaše zkušenosti, výlety a tripy těšíme.

Pokud by bylo cokoliv nejasného, neváhejte se s dotazem obrátit na emailovou adresu fotrnatripu@fotrnatripu.tv. Odpovíme vám hned, jak to bude možné. 
Zaregistrovat se

Chcete přispívat na web Fotrnatripu.tv?

Zaregistrovat se

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Čtenářská rubrika Komunita: Návod k použití

Stačí registrace, pak nahrajete své materiály, my je zpracujeme a zanedlouho bude výsledek na webu
28.11.2023 10:24
|
0
Reklama

Inspiruj Fotra, inspiruj ostatní: Pravidla a rady jak psát vlastní články do rubriky Komunita

Pravidlo číslo 1: Buďte autentičtí, pište, jako kdybyste své zážitky někomu vyprávěli
28.11.2023 10:21
|
0

Korejský trip končí, Fotr se vrátil do Prahy. Víme, co bude dál

Bude se vybalovat, budou se zpracovávat materiály a plánovat další trip. Kam? Kdo ví...
13.04.2024 08:47
|
0

Proč letos vyrazit do Německa? Důvodem může být výročí pádu Berlínské zdi, Chemnitz nebo Euro 2024

A také německý malíř Caspar David Friedrich slaví 250. výročí.
11.04.2024 09:30
|
0
Reklama

Slovensko

Kdy, kde a za jakých podmínek se smí přespávat na divoko na Slovensku?
11.04.2024 07:58
|
0

Test: Land Rover Defender Outbound je skvělé auto na spaní i cestování. Chyby se ale najdou

Líbí se vám? Nám také. A moc! Zájemci si ale musí připravit minimálně 2,6 milionu
09.04.2024 06:35
|
0
Reklama
Fotr na tripu