Reklama

Diskuze: Dopravní peklo u pražského letiště odstartovalo. Bez dostatečné rezervy cestující letadlo nestihnou

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

Erik - 23.06.2026 08:24:08
Ještě, že letíme z Ostravy, tu veeeelkou Prahu si vložte za klobouk...
Reklama
Fotr na tripu