Reklama

Diskuze: Čechům turisté jen tiše závidí. Praha je jedním z absolutně nejlepších měst na procházky

Nový příspěvek

Váš E-mail nebude zveřejněn

Příspěvky

Venda Posp - 26.06.2026 08:13:43
Jo,jo hlavně takhle na Andělu, nebo v parku na Kampě kde se válejí všude ******** se svými psi, v podstatě celé centrum je lahůdka. Stačí jít výstupem z metra Můstek směr Havelská tržnice … a dál po Královské cestě. Tam se vidí věci! I močící za chůze muž.
Reklama
Fotr na tripu